Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedKendini Mutlu Et – Canlı Sohbet Hattı

| Sohbet Hatları | 29 Ocak 2018

Yalnız kalmış bir erkeği ne mutlu eder? Aklınıza bir tek cinsellik gelmesin. Biriyle sohbet etmek, biriyle yemek yemek, biriyle karşılıklı dolu dolu bir kahkaha atmak yani kısacası kafa dengi biriyle vakit geçirmek mutlu eder. Bu kadınlar içinde geçerli elbette. Bunu bizler canlı sohbet hattında sağlıyoruz ancak yalnızların her zaman bu sohbetlere vakti olamaya biliyor. Peki yalnızlıktan kurtulmak için başka neler yapıla bilir? Nasıl daha sosyal olunur?

Örneğin tek başınıza çalışmanız gereken bir işiniz ola bilir. İnsanlar ile karşı karşıya gelmiyor ola bilirsiniz. Bu nedenle çoklu etkinlikleri araştırıp size uygun olanlara dahil ola bilirsiniz. Vakıflar, dernekler, sporlar, gezi kulüpler, söyleşi grupları gibi bir çok etkinlikten faydalanarak yeni insanlarla tanışarak sosyalleşe bilirsiniz.

Bir evcil hayvan beslemek de yalnızlığınızı bir nebze olsun azaltacaktır. Hatta satın almak yerine sahiplenerek daha az masrafla daha doğru işler yapa bilirsiniz. Örneğin bir kediniz olursa size hem bir kaç sorumluluk verecek hem de karşılıksız sevgisi ile size iyi gelecektir. Üstelik evcil hayvan sahibi olan insanların, yapılan araştırmalara göre depresyona diğer insanlara oranla yüzde altmış daha az girdiği gözlemlenmiş.

Bir hobi edine bilirsiniz. Evde kolayca ucuza yapa bileceğiniz yüzlerce hobi mevcut. Yapbozlar, boyama kitapları, örgü, ahşap boyama gibi hobiler hem vakit geçirmenize hem de yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olur.

Çocuk esirgeme kurumlarını ya da huzur evlerini ziyaret ede bilirsiniz. Böylece hem kendinizi hem de sizin kadar yalnız hisseden diğer insanları mutlu etme şansınız olur. Oraya yapacağınız yardımlar ve manevi destek size de iyi gelecektir.

Sosyal medya ile olan ilişkinizi aza indirgemeye ve aklınızdaki genellemelerden kurtulmaya çalışın. Sosyal medyada geçirdiğiniz süreci kontrol ederek bunun az mı çok mu olduğunu kolayca algılaya bilirsiniz. Bu platformlarda geçirdiğiniz süreç yüz yirmi dakikayı geçiyorsa süreci azaltmanız gerekiyor demektir.

Canlı sohbet hattını kullanarak sosyal ortamlarda daha girişken ola bilmek için bolca pratik yapın. Ayrıca boş zamanlarınızda keyifli ve güvenli sohbetler için de en doğru yöntem Canlı sohbet hattıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Aldatma - Canlı Sohbet Hattı başlıklı makalemizde canlı sohbet hatları ve canlı sohbet hattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

 • Hayata Karşı Durun - Sohbet Hatları

  by on 26 Mart 2018 - 0 Comments

  Bakın hayatın getirdiği rutin işler yada zorluklar sizi hayattan yada yaşamdan soğutabilmeye yetecek güçtedir bu yüzden ki geri dönüşü olmayan bazı olaylar ...

 • Çaba- Sohbet Hatları

  by on 25 Mart 2018 - 0 Comments

  Biliyoruz önümüzde aşılması gereken birden fazla sorun ve yüksek yüksek dağlar var onlara tırmanarak hayatımızdaki birden çok şeyi değiştirebilmek için çaba...

 • Eleştiri - Sohbet Hattı

  by on 3 Nisan 2018 - 0 Comments

  Eleştirmek yada eleştirilmek bu dünyada hem karşı tarafla kuracağınız iletişim türlerinde hem de sizin için en iyisini istemiş olan insanlarda karşınıza çık...

 • Hayır Diyememek - Sohbet Hatları

  by on 28 Mart 2018 - 0 Comments

  Eşiniz arkadaşınız yada dostlarınız hiç fark etmez hayır diyemezseniz  bunun kötü sonuçlarını ve geri dönüşlerini olumsuz şekilde karşılığını da görürsünüz....

 • Mutluluğun Reçetesi - Canlı Sohbet Hattı

  by on 31 Mart 2018 - 0 Comments

  Size mutluğunuz ve başarınız için bir reçete hazırlamamız gerekirse içerisine size yazabileceğimiz birden çok yöntem mevcut diyebilirim nasıl mı gelin bunla...